GÓRA

19.03.2016 r, Etap powiatowy OTWP.

W dniu 19.03.2016 roku w siedzibie Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Chodzieży odbyły się eliminacje powiatowe do Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej pod hasłem „Młodzież zapobiega pożarom”. Konkurs odbył się w 3 kategoriach wiekowych: szkoła podstawowa, gimnazjum i szkoła ponadgimnazjalna. Nasze Miasto i Gminę Margonin reprezentowało 6 uczestników w składzie: Alicja Hermaszewska, Marta Simińska, Sandra Stachowiak, Jakub Hermaszewski, Adrian Bąk, Jakub Podolski. 
OTWP

Na początku turnieju każdy z uczestników musiał rozwiązać test jednokrotnego wyboru, w których nasi uczestnicy wykazali się dużą wiedzą, prezentując bardzo wyrównany poziom. Po sprawdzeniu testów przez Komisję turnieju przyszedł czas na dogrywki w postaci odpowiedzi ustnych dla każdej z grup wiekowych. Z Przyjemnością Państwu możemy oznajmić bardzo dobry występ naszych reprezentantów w tym turnieju. A o to wyniki:

W grupie Szkół Podstawowych:
I miejsce zajęła – Alicja Hermaszewska – OSP Margonin (tym samym Alicja będzie reprezentowała nasz powiat Chodzieski na Eliminacjach Wojewódzkich OTWP ,które odbędą się w dniu 16 kwietnia 2016 r. w Wronkach).
W grupie Gimnazjum:
II miejsce zdobył – Jakub Hermaszewski – OSP Margonin.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy bardzo dobrych wyników w turnieju, a Alicji życzymy powodzenia na etapie wojewódzkim. Cieszy nas fakt, że poziom wiedzy wśród naszych uczestników z każdym rokiem rośnie.

Więcej zdjęć w poniższym linku:

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.997842776968934.1073741970.557503991002817&type=3

Tekst-Foto : Filip Hermaszewski

Komentowanie wyłączone.